​​​​​ACS CAM BALKON SİSTEMLERİ

ACS ​CAM BÖLME YARIM VE ARALI

Yarım ve Ara Camlı Acs  Ofis Bölme Sistemleri genellikle masa ve koltukların dayandığı duvarlarda tercih edilir. Bu sistemde yerden 85 veya 90 cm. dolu, kapı yüksekliğine veya tavana kadar camlı sistemlerdir.

Acs Çalışma mekanlarının tasarımına göre hızlı, ekonomik, sökülüp takılabilen, yatayda ve dikeyde taşıyıcı profilleri Alüminyum profillerden oluşur. Jaluzi iki camın arasında kalarak dış etkenlere karşı korunmuş olur. Elektrik, bilgisayar, UPS, haberleşme kablo altyapısının sorunsuzca geçişine olanak sağlar. Panel ve Acs  cam yüzeyleri silinebilir.
Çalışma mahalleri arasında ısı ve ses izolasyonu sağlar, 
Hem fonksiyenellik sağlar, hem de yapınızın estetiğini arttırır. Sisteme uygun olarak Laminant kaplı , amerikan panel, jaluzili ahşap, alüminyum ve cam kapı tercih edilebilir.

ACS ​OFİS SİSTEMİ               TAM CAMLI

Tam Camlı Acs  Ofis Bölme Sistemleri genellikle koridor, Sekreterya ve galeriye bakan, ışık alma ihtiyacı fazla olan bölümlerde kullanılır. Bu modellerde yerden kapı yüksekliğine veya tavana kadar olan kısımlar camlı ve jaluzilidir.

Acs Çalışma mekanlarının tasarımına göre hızlı, ekonomik, sökülüp takılabilen, yatayda ve dikeyde taşıyıcı profilleri Alüminyum profillerden oluşan sistemdir. Jaluzi iki camın arasında kalarak dış etkenlere karşı korunmuş olur.Acs  Cam yüzeyleri silinebilir.
Çalışma mahalleri arasında ısı ve ses izolasyonu sağlar.
Hem fonksiyenellik sağlar, hem de yapınızın estetiğini arttırır.ACS Sisteme uygun olarak Laminant kaplı, amerikan panel, jaluzili ahşap, alüminyum  ve cam kapı tercih edilebilir.

ACS CAMLI OFİSLER

Acs Cam Bölme Sistemleri Lamine veya Temperli güvenlik camları tercih edilerek, şeffaf bir ortam sağlayabilmek için yapılan bir sistemdir.        

İsteğe Bağlı Olarak Kumlama veya Filim Kaplatılarak Farklı Bir Dekor Verilebilir. 

Acs Kapı Yerden Hidrolikli veya Menteşeli Cam Kapı Olarak Tercih Edilebilir.