​OFİS SİSTEMİ TAM CAMLI

Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri genellikle koridor, Sekreterya ve galeriye bakan, ışık alma ihtiyacı fazla olan bölümlerde kullanılır. Bu modellerde yerden kapı yüksekliğine veya tavana kadar olan kısımlar camlı ve jaluzilidir.

Çalışma mekanlarının tasarımına göre hızlı, ekonomik, sökülüp takılabilen, yatayda ve dikeyde taşıyıcı profilleri Alüminyum profillerden oluşan sistemdir. Jaluzi iki camın arasında kalarak dış etkenlere karşı korunmuş olur. Cam yüzeyleri silinebilir.
Çalışma mahalleri arasında ısı ve ses izolasyonu sağlar.
Hem fonksiyenellik sağlar, hem de yapınızın estetiğini arttırır. Sisteme uygun olarak Laminant kaplı, amerikan panel, jaluzili ahşap, alüminyum  ve cam kapı tercih edilebilir.Paragrafınızı buraya yazın.

CAMLI OFİSLER

Cam Bölme Sistemleri Lamine veya Temperli güvenlik camları tercih edilerek, şeffaf bir ortam sağlayabilmek için yapılan bir sistemdir.        

İsteğe Bağlı Olarak Kumlama veya Filim Kaplatılarak Farklı Bir Dekor Verilebilir. 

Kapı Yerden Hidrolikli veya Menteşeli Cam Kapı Olarak Tercih Edilebilir. 

​​​​​ACS CAM BALKON SİSTEMLERİ

​CAM BÖLME YARIM VE ARALI

Yarım ve Ara Camlı Ofis Bölme Sistemleri genellikle masa ve koltukların dayandığı duvarlarda tercih edilir. Bu sistemde yerden 85 veya 90 cm. dolu, kapı yüksekliğine veya tavana kadar camlı sistemlerdir.

Çalışma mekanlarının tasarımına göre hızlı, ekonomik, sökülüp takılabilen, yatayda ve dikeyde taşıyıcı profilleri Alüminyum profillerden oluşur. Jaluzi iki camın arasında kalarak dış etkenlere karşı korunmuş olur. Elektrik, bilgisayar, UPS, haberleşme kablo altyapısının sorunsuzca geçişine olanak sağlar. Panel ve cam yüzeyleri silinebilir.
Çalışma mahalleri arasında ısı ve ses izolasyonu sağlar, 
Hem fonksiyenellik sağlar, hem de yapınızın estetiğini arttırır. Sisteme uygun olarak Laminant kaplı , amerikan panel, jaluzili ahşap, alüminyum ve cam kapı tercih edilebilir.