ACS CAM KÜPEŞTE

Mekanlarınıza şıklık, dolgunluk ve artı değerde bir yatırım katan cam korkuluklar, birçok modele sahip olmakla birlikte oldukça şık detay çizgilerine sahiptir. Ancak bu modern ve şık bir görünüme erişmek sanıldığı kadar da kolay değildir. Camı mekanınıza artı değer katabilecek bir görünüme getirebilmek çok ustaca hesaplanmış özel detaylara sahiptir. “Acs Cam Korkuluk Detayları”, her proje için olağanüstü bir öneme sahiptir. Kullanılacağı alandan kullanım amacına kadar birçok önemli unsurun birleşmesiyle karar verilen korkuluk modelleri, istediğiniz tasarıma birçok detayın bir arada doğru kurgulanmasıyla ulaşır.

Bu konuda sektörününde lider olan ACS CAM BALKON, sizlere en iyi hizmeti uzman kadrosuyla vermektedir. Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan cam korkuluk çizimleri, ancak özel çizimlerle özgünlüğü yakalar ve mekanlarınıza farklı bir hava katar. Şıklık ve modernizmin yanı sıra bulunduğu mekanda güvenli ve hijyenik bir amaçla da kullanılabilen bu modellerin her detayı sizlere sorunsuz bir hizmet verebilmek amacıyla tasarlanır. Cam balkon korkuluk detayı, cam merdiven korkuluk detayı ve cam teras korkuluk detayı gibi birden fazla kullanım alanına hitap eden modeller, her alan için ayrı bir çizim tekniği ister. Her detay planlanan alana, kullanılan malzemeye ve ölçülere göre değişiklik gösterir. Sizler de sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız ACS CAM BALKON’a bir telefonla ulaşarak iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sektöründe uygun fiyat politikasından vazgeçmeyerek çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüten ACSCAMBALKON dalında uzmanlaşmış kadrosuyla sizlere hizmet verebilmek için beklemekte. Firma, cam korkuluğun uygulama alanına özel detaylı cam çizimi, cam kesimi, paslanmaz cam aksesuarları kombini ve uygulama alanında montaj sürecine kadar her aşamada sizlere sorunsuz hizmet verebilmenin amacında hareket edecektir.

Sizler de yatırımınızın değer kazanmasını ve bu değerin yanında göze de hitap etmesini istiyorsanız bizleri tercih etmelisiniz. Üretim aşamasından montaj sürecine kadar her alanda sizlere sorun destek vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Acs Cam korkuluklar bulunduğu mekâna gerek şıklık ve dolgunluk gerekse artı değer bir yatırım katmaktadır. Cam korkuluk modelleri bir birinden şık ve modern görünümlere sahiplerdir. Camı bu şıklık ve modern çizgilere kavuşturan ise camın çizim detaylarıdır. Cam korkuluklarda detay oldukça önemlidir. Çünkü paslanmaz cam korkuluğun kullanılacağı alan, kullanım amacı gibi birçok önemli unsura cevap verecek cam korkuluk tasarımlarına bu cam korkuluk detayları sonunda ulaşırız.

Müşterilerimizin taleplerine ve proje detaylarına göre farklı malzeme kullanımları ile balkon acs korkulukları,camlı korrkuluklar,dikey bariyerli korkuluklar,dekorlu korkuluklar,pleksi korkuluklar,emniyet şeritli korkuluklar,projelendirilerek uygulanabilbektedir,balkonlarınıza.

Acs Alüminyum korkuluk sistemlerihavuz kenarlarında güzel bir görünüm sağlamak için uygulanabilir,yine müşteri isteğine bağlı olarakta özel alüminyum korkuluk sistemleriride tasarlanbilmektedir.ACS CAM BALKON olarakdaima müşterilerimizin istekleri doğrultusun da onları zevkine uygun tasarımlar yapmaktayız,havuz kenarlarına camlı küpeşte sistemide uygulanabilmektedir

Acs Merdiven küpeşte, merdivenlerde emniyeti sağlar. Bunun yanında merdivenlere estetik kazandırır. Merdiven korkuluk tek arahatlı, 2 arahatlı, 3 arahatlı, 4 arahatlı, 5 ve daha fazla arahat kullanılarak veya hiç arahat koyulmadan her basamağa bir dikme koyularak uygulanabilir.Paragrafınızı buraya yazın.

ACS PARAPET ÜSTÜ KÜPEŞTE

ACS ALÜMİNYUM KÜPEŞTE

Daha çok balkon duvarlarında güvenlik ve estetik amaçlı olarak uygulanır. 50 mm üst boru ve 40 mm kısa kesilmiş dikmelerle oluşturulan uygulamaya parapet üstü küpeşte denir.
Genelde, balkonlarda ve merdivenlerde duvarın üzerine yapılır. Bu uygulama zemine montajlanmaz. Duvarın üzerine montajlanır ve genelde tek arahat veya 2 arahat kullanılır veya hiç arahat kullanılmadan uygulama yapılır.Paragrafınızı buraya yazın.

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir. Alüminyum profiller kullanılarak yapılan uygulamaya alüminyum küpeşte denir

Acs Küpeşte, korkuluk kelimesi ile eş anlamlıdır. Küpeşteler, alüminyum olduğu gibi ahşap, demir ve plastik de olabilir. 
Acs Alüminyum küpeşte diğer küpeşte uygulamalarından farklı olarak demontajdır. Yani profilleri parça bir şekildedir. Daha sonra bu profiller vida ile birbirine tutturularak oluşturulur.Alüminyum Acs küpeşteler, merdivenlerde, balkonlarda, bina girişlerinde, asma katlarda, bahçelerde, havuz kenarlarında ve teraslarda rahatça uygulanabilir.

ACS KÜPEŞTE MODELLERİ

ACS MERDİVEN KÜPEŞTE

ACS BALKON KORKULUK

ACS ​KÜPEŞTE PROFİLLERİ

ACS HAVUZ KORKULUK SİSTEMİ

​​​​​ACS CAM BALKON SİSTEMLERİ