​​​​​ACS CAM BALKON SİSTEMLERİ

ACS ​CAM CAM KAYAR FOTOSEL KAPI

FOTOSEL KAPI & FOTOSELLİ YANA KAYAR KAPI & DAİRESEL FOTOSELLİ KAPILAR

ACS FOTOSELLİ DAİRESEL KAPILAR

Fotoselli kapı - Yana kayar fotoselli kapı ve dairesel fotoselli kapı

ACS CAM BALKON olarak; yana kayar fotoselli kapı, yana kayar dairesel fotoselli kapı ve 90 derece kapı sistemleri uygulmaktayız.

 ​YANA KAYAR RADARLI KAPILAR

Acs Radarlı yana kayar kapılar ve cam kapı otomasyonları ile giriş çıkışlarınızı şık ve estetik bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Sessiz ve yüksek performans sağlayan fotoselli kapı çeşitlerimizi showroomlarımızda görebilirsiniz. Sıcak ve soğuk havalara karşı dayanıklı olmalarının yanı sıra acil durumlarda radar sistemleri iptal edilebilir özellikleri mevcuttur. Elektrik kesilmelerine karşı alınacak önlemlere sahip olan fotoselli kapı çeşitleri de mevcuttur. Kaliteli ve estetik olmalarının yanı sıra ürünlerimizdeki garanti süreleri de sizleri memnun edecektir. Akü bağlanabilen modellerin yanı sıra şifreli ve radar kontrol edilebilen özelliklerdeki fotoselli kapılarda mevcuttur.

 


Süresiz çalışma süreleri olan fotoselli kapılar Access kontrol sistemleri için de uyumludur. Açılma ve kapanma hızlarını kontrol edebileceğiniz modellerimiz arasında bütçenize göre uygun modelleri seçebilirsiniz. Fonksiyonellikle donatılmış fotoselli kapı otomasyonları istenilen mekanlara uygulanmaktadır. Havaalanı, otel, işyeri, plaza, hastane, poliklinik, sağlık kurumları, toplantı ve seminer salonları, okullar, süpermarketler, avm mağazaları gibi fotoselli kapıların sıklıkla kullanıldığı mekanlarda uygun ölçü ve ebatlarda fotoselli kapı otomasyonlarını üretmekteyiz.

 

%100 yerli üretim olan otomasyon sistemlerimiz cam kapı uygulamalarında tercih edilmektedir.

 DAİRESEL FOTOSELLİ KAPILAR

Acs Fotoselli kapılar arasında; döner kapı sistemleri, dairesel kapı sistemleri, teleskopik kapı sistemleri, cam cama kayar kapı sistemi, sağlık kurumları kapı sistemleri, 90 derece kapı sistemleri mevcuttur.

 

Kullanıcı dostu olan Acs fotoselli kapılarımız yaşlı ve engeliler için de kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Genellikle bina giriş-çıkışlarıda kullanılmaktadır. Mikroprosesör sistemlere sahiptir. Otomatik açılıp kapanma özelliği sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Ayı zamanda açılıp kapama süresi (0-30sn) ayarlanabilmektedir. Mikrodalga ve infrared radar sensörleri tercih edilmektedir. Buton kontrolü sayesinde güvenlik özelliğini fazlasıyla hissettiriyor. Enerji tasarrufu sağlayan üniteleri mevcuttur. Tek veya çift kanatlı opsiyonları ile monte edilebilir. Hem iç hem de dışa doğru açılan kapılarda da uygulanabilir.


 CAM CAMA KAYAR FOTOSELLİ KAPILAR


Acs Cam cama kayar kapı sistemleri de ISO, TUV ve CE kalite belgelerine sahiptir.

Hastane, okul, havaalanı, banka, AVM, Otel, restoran, süpermarket ve mağaza gibi bir yaşam alanında otomatik fotoselli kapı artık olmazsa olmaz bir özelliktir. 

 

Acs Cam Firmamız satış öncesi sizlere en uygun  fotoselli kapı sistemi sunabilmesi için plannan yerde keşif yapacaklar. Tecrübeli personelimiz sayesinde planan yere en uygun koşullarda kullanılabilecek fotoselli kapı uygulamarı sunmaktadır. 

 

İstanbul'daki fotoselli kapı üreticileri arasında ISO, TUV ve CE kalite belgelerine sahip firma olmanın verdiği güvence ile sistemlerimizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.


 

Yıllardır Acs Fotosel Kapı sektördeki faaliyetlerini ve hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir. Uzman personelimiz sayesinde bu ustalığı ilk günkü gibi koruyor ve her yeni bir işe ayrı bir heyecan ile yaklaşıyorlar. Acs cam Balkon; kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini her zaman koruyarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

İşyerleri ve konutlar için yana kayar kapı sistemlerini butik olarak üretmekteyiz. Montajı ve arızaları konusunda da destek vermekteyiz.


ACS TELESKOPİK KAPI SİSTEMLERİ