​​​​​ACS CAM BALKON SİSTEMLERİ

ACS CAM TUĞLA

Acs Cam Tuğlalar, apartman ve merdiven boşluklarının camlamalarında, balkon korkuluklarında, banyo, mutfak v.b. iç mekanlarda, ayırıcı duvarlarda, ışıklıklar ve bodrum pecerelerinde kullanılabilen rakipsiz bir malzemedir. 
 
 
 
ACS CAM BALKON da Geleneksel camtuğla uygulamaları, bir ölçü çimento, üç ölçü kum ve su hazırlanan   harçla gerçekleştirilir.ACSCam tuğla duvarın örülmesi sırasında derzlere düşey ve yatayda 6 mm'lik yüksek dayanımlı, nervürlü ve galvanizli çelik donatılar yerleştirilir. Tuğlalar arasındaki mesafelerin eşitliği "plastik derz ayırıcılar" ile sağlanır. Fuga dolgusu bir ölçü beyaz çimento, üç ölçü ince kum hesabı ile hazırlanan harçla yapılır. Daha geniş bilgi için bizimle irtibat kurunuz...ACS PERGOLA SİSTEMLERİ
Cam Tuğla duvarlar gün ışığı dik geldiğinde, desene bağlı olarak renksiz olanlarda ortalama %82; renkli olanlarda da % 66 oranında ışık geçirgenliğine sahiptir.Cam Tuğla Duvarlar, katmanlı olmaları ve yapımlarında kullanılan yardımcı malzemelerin kazandırdığı direnç sayesinde saldırıya karşı dayanıklıdır.

Acs ​Cam Tuğla ile örülen tüm duvarlar ort.38-40 dB'lik iyi bir ses yalıtımı değerine sahiptir.Acs Cam Tuğla Duvarlar, katmanlı olmaları ve yapımlarında kullanılan yardımcı malzemelerin kazandırdığı direnç sayesinde saldırıya karşı dayanıklıdır.