​​​​​ACS CAM BALKON SİSTEMLERİ

Standart Cam Kapı

Cam kapı, günümüzde görselliği, dekoratif yapısı, çeşitliliği, kullanım kolaylığı ile birçok kullanıcının ihtiyaçlarına karşılık veren bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cam kapı, ürün çeşitliliği noktasında sınırları zorlayan konumu ile birlikte kullanım alanlarını arttırmıştır. Dijital baskılıdan füzyon tekniği ile geliştirilmiş cam kapıya, ahşap çerçeveliden sürgülü cam kapıya birçok çeşitte görülen cam kapı çeşitlerinden biri de standart cam kapıdır.

Bu tür cam kapı, sade görüntüsü ile dekoratif bir özellik taşımaktadır. Cam kapı sade görüntüsünün yanında üzerine eklenen görsel öğelerle birlikte çokça tercih edilen bir üründür.

Sürgülü Cam Kapı

Görselliği ve kullanım kolaylığı ile günümüzde artık daha fazla tercih edilmeye başlayan cam kapı, çeşitliliği ve geniş ürün yelpazesi ile birçok kullanıcının ihtiyacına cevap olmaktadır.

Cam kapı, çeşitliliğiyle karşımıza çıkarken cam kapı çeşitlerinden sürgülü cam kapı kullanım kolaylığı sağlamasıyla ve dekoratif özellikleriyle öne çıkan bir cam kapıdır.

Cam kapı, sürgüsü sayesinde kolayca açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Cam kapı, kolayca açılıp kapanabilme özelliğinin yanında görselliği ve dekoratif özellikleriyle de cam kapı kullanmak isteyen birçok kullanıcının ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktadır.

Ofis cam kapı donanımları, bağlı bulunan sürme kayar cam kapı kanatlarını veya başka cam kapı elemanlarını hareket ettiren makara sürücülerini içerisinde ihtiva eden, bir kılavuz kanalından oluşmaktadırlar. İster makaralı sistem cam kapı isterse de bilyalı sürgülü kayar cam kapı donanımları olsun, Cam Dizayn cam, metalik veya ahşaptan oluşan manuel sürme cam kayar kapılar için, ticari ve sanayi işletmelerdeki yoğun ve ağır uygulamalarda dahil olmak üzere, kapsamlı bir tasarım yelpazesi sunar.

 

Donanmım içerisinde yer alan makaralı manuel sürme cam kapı donanımları genellikle iç mekanlarda uygulanmaktadır. Çok sessiz mekanizmaları ve çalışmaları ile desenli cam tasarım çizgileri onları özellikli cam kapılar kılmaktadır. Geniş yelpazede bir aksesuar seceneği hemen hemen her uygulamaya cam kapı çözümleri sunmaktadır. Ofis Cam Kapı çözümleri ayrıca değişik  tasarım  ve donanımlar ile de gerçekleştirilebilirler.

Denenmiş Cam Dizayn üretimi makaralı sürme ofis cam kapı donanım sistemi endüstri alanında kullanımlar için dizayn edilmiş olup, olduça ağır cam kapıları hareketini güvenle sağlamaktadır. Hayli küçük ölçülere sahip cam kapılar, geleneksel bilyalı sürme cam kapı kayar donanımı, titizlikle  ve yüksek taşıma gücünü de simgelemektedir.
Çift kanatlı ofis cam kapılar için kayar kanallı üstten montajlanabilen ürünler.

Çift kanatlı cam kapılar için birçok özel ayarlama olanakları sunan cam sistemleri sunarlar.Çok çeşitli ürün seçenekleri hemen hemen tüm cam kapı talep ve ihtiyaçların üstesinden kolayca gelmektedirler.

Dijital Baskılı Cam Kapı

Cam kapı, günümüzde birçok çeşitte kullanıcının karşısına çıkabilmektedir. Cam kapı çeşitlerinden, dijital baskılı cam kapı çeşit ve desende sınır tanımamasıyla fark yaratan bir cam kapı modelidir.

Dijital baskı tekniği sayesinde kullanıcı tarafından beğenilen bir desen, resim ya da fotoğrafın cam üzerine işlenmesiyle oluşturulan cam kapı, fark yaratan çeşitliliği ile oldukça tercih edilen bir tür cam kapıdır.

Cam kapı, çeşitliliği, görselliği ve dekoratif özellikleriyle cam kapı kullanmak isteyen birçok kullanıcının ihtiyacına karşılık verecek seviyededir.Paragrafınızı buraya yazın
.